petycje

wpis w: komentuję | 2

Ostatnie dni przyniosły wiele dyskusji na różne kontrowersyjne tematy – wybrałem dwa.

Deklaracja wiary lekarzy – jak pisałem wcześniej nie mam nic przeciwko pod warunkiem przestrzegania obowiązującego w Polsce prawa. Niestety, jak pokazuje przykład dr.Chazana, może być z tym różnie więcej na temat. Tak być nie może…W związku z powyższym i w obronie praw pacjentów namawiam do podpisania petycji znajdującej się tutaj.

Druga sprawa, która mnie poruszyła, to planowane zdjęcie moratorium na odstrzał łosia.
Czy widział ktoś z Was łosia w lesie? Pewnie nie wielu jest takich szczęściarzy. Co prawda populacja łosia stale rośnie, ale jest ona słaba, w złej kondycji i skupiona na niewielkim terenie naszego kraju.  Wg naukowców odstrzał źle się skończy dla łosia, gdyż załamie się jego liczebność.
Nie pozwólmy aby z mapy Polski zniknęłay także łosie.Podpisz petycję tutaj

Łoś-łosie-DinoAnimals.pl-08-

2 Responses

 1. Pet

  Obie łapki za.
  Szkoda że nie szanujemy też innych zwierząt tzw. rzeźnych , jesteśmy cywilizacją barbarzyńców ,zabijamy i zżeramy straszne ilość zwierząt.
  Gdyby zabrzmiał dzwoneczek przy każdej takiej śmierci to na całej ziemi hałas byłby tak ogromny jak przy przekraczaniu bariery dźwięku.
  Czy kiedykolwiek będziemy używać w życiu codziennym empatii ???

  • adamczuryllo

   to prawda, taka zwykła ludzka empatia gdzieś się zawieruszyła. Wszystko traktujemy bardzo przedmiotowo i bezdusznie, chociaż coraz więcej i coraz głośniej słychać że coś się jednak zmienia… na lepsze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.